• Güllük Mahallesi Sakarya-2 Caddesi No:69 (Keskin Market Karşısı)
  • 0(222) 322 33 99
  • eskisehirelitmtsk@gmail.com
  • Uluönder Mah. İsmet İnönü-2 Cad.No:43/A Tepebaşı / ESKİŞEHİR
  • 0(222) 335 33 88

Volkswagen Araçlar İle Sürüş Eğitimi

Ulaşımı Kolay Merkezi Lokasyon

Alanında Uzman Mükemmel Eğitmenler

Ehliyet Öncesi ve Sonrası Tam Destek

Elit Sürücü Kursu Araç

Özel Elit Sürücü Kursu

Firmamız Elit Sürücü Kursu hizmet almayı seçen kişileri, sürücü eğitiminin herhangi bir noktasında, gereksinim duydukları tüm teorik ve direksiyon eğitimlerini, sınavlara hazırlanmalarını kurs içinde kolaylıkla ulaşabilecekler.

Devamı
Ayrıntılı Bilgi

Daha Ayrıntılı bilgi almak için.

Alanında uzman kişilerden doğru ve güncel bilgiler.

0(222) 322 33 99

Ayrıntılı Bilgi
A Sınıfı Ehliyet

A SINIFI EHLİYET

Yeni çıkan yasalarla 35 kw gücünden yüksek tüm motorsikletleri kullanmayı sağlayan ehliyet olan A sınıfı ehliyetler Elit Sürücü Kursunda gerçekleştirilen eğitimler sonucunda girilen sınavlarla alınabilmektedir.

DETAY
B Sınıfı Ehliyet

B SINIFI EHLİYET

Otomobil ve kamyonet kullanacakların alması gereken ehliyet sınıfında bulunuyor. B sınıfı sürücü belgesi sahipleri, aynı zamanda M, B1, F sınıfına dahil olan araçları da kullanabiliyor.Değişen kanunlara göre,

DETAY
A1 Sınıfı Ehliyet

A1 SINIFI EHLİYET

Silindir hacmi 125 santimetreküpü, gücü 11 kilovatı ve gücünün ağırlığına oranı 0,1’i geçmeyen, sepetli veya sepetsiz iki tekerlekli motosikletler ile gücü 15 kilovatı geçmeyen üç tekerlekli motosikletleri kullanacaklara verilir.

DETAY
A2 Sınıfı Ehliyet

A2 SINIFI EHLİYET

Bu sürücü belgesi sınıfı için adayların 18 yaşını doldurmuş olması şartı aranmaktadır. Ayrıca a2 motor ehliyetine sahip olan adaylar; A1 ve M sınıfının kullanma yetkisine sahip olduğu tüm araçları sürme yetkisine sahip olacaklardır.

DETAY
C Sınıfı Ehliyet

C SINIFI EHLİYET

Elit Sürücü Kursu, Eskişehir C sınıfı ehliyet eğitim merkezi olarak kamyon ve çekici araç kullanmak isteyen araç sürücülerinin ihtiyacı olan bu sınıf için teorik ve pratik eğitimleri vermektedir.

DETAY
CE Sınıfı Ehliyet

CE SINIFI EHLİYET

Elit Sürücü Kursu olarak Eskişehir ehliyet kursu olarak verdiğimiz eğitimler arasında CE sınıfı ehliyet de yer almaktadır.

DETAY

Haberdar Olun